Tofu and Rice Meal Prep – $0.94 per Bowl – Cheapest Meal Prep Ever

This week I decided to eat a little healthier since I’ve been eating out recently (McDonalds and Fried Chicken). I saw some inspiration on Reddit and decided to make something similar. What resulted was the cheapest meal prep I’ve ever made, totaling $3.77, which equated to $0.94 per bowl. Tofu and Rice Cheapest Meal Prep … Read moreTofu and Rice Meal Prep – $0.94 per Bowl – Cheapest Meal Prep Ever